Naše nabídka

 

 

 


Odkazy:

 

 

 


Rychlý kontakt:

 

+420 554 617 795

+420 728 415 924

atmhydros@seznam.cz

 


 

  

 

 Pasty na šrouby


Molykote ® 1000

Popis a použití: Pasta s tuhými mazivy pro šroubové spoje. Neobsahuje olovo a nikl. Používá se v korozním prostředí. Využití nachází při mazání lícovaných šroubů, šroubů se zapuštěnou hlavou u vstřikovacích lisů, šroubových spojů v chemickém průmyslu a rovněěž pérových podložek v odstředivkách.
Vlastnosti: Velký teplotní rozsah, vysoká zatížitelnost, dlouhá životnost, neměnný koeficient u šroubů mazaných olejem.
Složení: Pevné mazací částice; minerální olej; zahušťovadlo; kov v podobě prášku
Teplotní rozsah: -30°C - +650°C

Molykote ® HSC Plus

Popis a použití: Pasta s tuhými mazivy, neobsahuje olovo a nikl. Používá se pro mazání třecích ploch, kov/kov, v oblastech s vysokými teplotami, nejčastěji pro šroubové spoje. Vhodná i pro aplikace s malými rychlostmi, aplikuje se i jako mazivo na elektricky vodivé součástky. Úspěšně využívána i na přírubové spoje v chemickém průmyslu.
Vlastnosti: Velký teplotní rozsah, dlouhodobě stálá, vysoká zatížitelnost tlakem, chrání před korozí, dobrá elektrická vodivost.
Složení: Pevné mazací částice; minerální olej; zahušťovadla; kov v podobě prášku (bez obsahu olova)
Teplotní rozsah: -30°C - +1100°C

Molykote ® P-37

Popis a použití: Vysoce čistá pasta s tuhými mazivy pro šroubová spojení. Neobsahuje olovo, nikl, síru, chlór nebo fluór. Vhodná pro mazání šroubů a matic, které jsou vystaveny vysokým teplotám a vyrobeny z ocelí odolávajícím vysokým nebo extrmně vsokým teplotám, např. slitiny s obsahem niklu. Používá se úspěšně u šroubových spojů parních a plynových turbín a v jaderných elektrárnách.
Vlastnosti: Vysoce čistá (méně než 500mg síry, meně než 200mg chlóru a fluoru v 1kg pasty), koeficient tření jako u olejem mazaných šroubů, zamezení tvorby pnutím způsobovaných trhlinek a lámavosti.
Složení: Pevné mazací částice s minimálním obsahem síry; z části syntetický olej; zahušťovadlo; zlepšovatel adheze
Teplotní rozsah: -40°C - +1400°C

Molykote ® P-74

Popis a použití: Pasta s tuhými mazivy, používající se pro velký okruh kovových spojů. Produkt má širokou oblast použitelnosti v chemickém, automobilovém, papírenském průmyslu, při výrobě plastů a zpracování dřeva; používá se pro mazání šroubových spojů, kluzných ložisek, kluzných vedení, vodících čepů, lisovaných spojů, šroubů u výfuku, závitů na svíčkách, přírub a přírubových spojů, závěsných dveří, brzdových mechanismů a listových pružin.
Vlastnosti: Neobsahuje kov, chrání proti korozi, vysoká zatížitelnost tlakem, koeficient tření jako u olejem mazaných šroubů, zamezuje tvorbě trhlin a lámavosti
Složení: Pevné mazací částice; syntetický olej; zahušťovadlo; zlepšovatel adheze
Teplotní rozsah: -40°C - +200°C jako pasta, do +1500°C suché mazání

Molykote ® 1600

Popis a použití: Univerzálně pužitelná montážní pasta s vynikajícími mazacími vlastnostmi a ochranou před korozí. Vhodná k montáži šroubových spojů, usazování ložisek, montáže vodních čepů, přírubová těsnění a závitové spoje v oblastech se zvýšenou teplotou.
Vlastnosti: Vysoká zatížitelnost, malé tření, dobrá odolnost proti opotřebení, výborná ochrana proti korozi, snadno se nanáší.
Složení: Pevné mazací částice; minerální olej; zahušťovadlo
Teplotní rozsah: -20°C - +130°C jako pasta, do 1100°C jako suché mazání